Postovanje moje dijete ima 3god i 8mjeseci. Ali je jako sitan. Ima 14kg 97cm zabrinuta sam da ne pati od nekog sindroma rasta, ili je sve to u mojoj glavi.

    Odgovoreno: 23. 09. 2013.
    • Poštovana,
      Obzirom da ga pedijatri redovno kontrolišu, verovatno bi do sada uočili problem ukoliko bi postojao. Deca rastu i razvijaju se do 18. Godine, nekad brže, nekad sporije. Ukoliko imate bilo kakvu nedoumicu, konsultujte se sa izabranim pedijatrom.