Postovani, imam bebu staru 1, 5 meseci, ima neredovnu stolicu od pre 15ak dana (jednom na 6-7 dana, ali to nije problem) , problem su veoma smrdljivi gasovi tokom celog dana (dajem joj plantaks za grceve jednukesicu dnevno) . Hvala

    Odgovoreno: 15. 08. 2013.
    • Poštovana,
      Digestivni takt bebe je nezreo. Nemate razloga za brigu. Minimum je otprilike jedna stolica nedeljno (u zavisnosti od pedijatra do pedijatra) , a to što joj gasovi zaudaraju nije nikakav problem. Bitno je da ih ima.