Postovani! Molim vas za pomoc. Imam djevojcicu od tri godine koja je pala i udarila glavom od beton. Nije imala nesvjesticu, povracanje, mucninu, otisli samo do doktora i on je rekao da je sve u redu. Medjutim, nije joj se pojavila cvoruga na glavi niti bilo kakav otok vec je mjesto gdje se udarila mekano u promjeru oko 2-3 cm i jako bolno za nju. Molim vas da mi pomognete, da li imamo ikakvih razloga za brigu, da li trebamo posjetiti drugog doktora?

    Odgovoreno: 09. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Obavezno se javite neurohirurgu da bi mogao da snimi glavu i uradi eventualno druge dijagnostičke procedure. Možete i u dežurnu dečiju bolnicu (koja ima neurohirurga) ili urgentni centar, pošto niste napisali u kom mestu živite.