Imam bebu od mesec dana. Od druge nedelje ima grceve, ali sad to nije samo plac vec stenjanje i jecanje koje traje po celu noc, svaku noc, a nekada i ceo dan. Bas se grci i muci i ne znam kako da joj pomognem. Dajem joj bio gaju i espumisan kapi tek kada joj to dam kaki do tada ne. Radim vezbice i masazu stomaka, ali vise nista ne pomaze. . . Jel smem da pokusam sa nekim cajem ili nesto drugo? Beba se hrani samo mojim mlekom i dobro napreduje.

    Odgovoreno: 10. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Postoje različite vrste čajeva, ali to ne znači da će vašoj bebi i pomoći. Svaka beba reaguje individualno. To što se dešava sa vašom bebom je apsolutno normalno, i prosto morate da prođete taj period. Lekovita sredstva koja joj trenutno dajete su sasvim zadovoljavajuća.