Da li je u redu da beba od 15 dana sisa veoma kratko, po 5 min i nakon toga spava 2-3 sata? Pri tom je u pitanju efikasno sisanje, dakle sve vreme aktivno guta i cim prestane taj prvi nalet mleka ona prekida podoj. Merila sam je i od izlaska iz porodilista (pre 11 dana) dobila je 400g, da li je to dovoljno? Piski stalno (svaka pelena je mokra) , ali stolicu nekad nema u 24h, pa onda ima jednu nesto obilniju. Pokusala sam da ucestam podoje, ali ne ide, jednostavno sisa samo kad ona hoce. . .

    Odgovoreno: 25. 07. 2015.
    • Poštovana,
      U redu je ukoliko beba napreduje. Ako je kao što kažete beba napredovala 400g za 11 dana, onda je ona našla svoj ritam, a vaše je da pratite taj ritam. Duži podoj uopšte nije garancija da je beba uzela više mleka. Samo pratite kako napreduje. Ovo za sada je više nego zadovoljavajuće