Postovani bolujem od RA već 20 godina, sad imam 30 pre dve nedelje sam uganula zglob, snimila i rekli su mi da je samo uganuce da nije ništa strašno i da mirujem i hladnim zglob. Otok je spao posle par dana, podlivi još nisu skroz. Međutim poslednja 3 dana, osećam jak bol u peti i ne mogu da hodam. Tek za par dana mogu da idem kod ortopeda je l imate neki savet sta do tad da radim?

    Odgovoreno: 06. 03. 2022.
    • Poštovani

      kao što i sami znate RA je sistemska bolest,koja se manifestuje na različite načine. Bol u peti može da se javi kao posledica RA nakon povrede skočnog zgloba, ili ako ste Vi gazili na petu tokom lečenja povrede skočnog zgloba

      Ne verujem da je to problem koji bi trebalo puno da Vas brine.