Zdravo, zamolila bih vas za savet jer ko zna kad cu stici na red kod ortopeda, a dobila sam izvestaj radiologa nakon uradjene mr kolena. Pise da je sve u redu sem da je u zglobnom prostoru, suprapatelarno i u recesusima prisutan je vrlo mali izliv. Mene koleno dosta boli vec nedelju dana, ne mogu da ispravim nogu skroz, ali ide na bolje po tom pitanju i boli pri pokretima naglim i kada stanem na nju, povredila sam se na skijanju, tj pri padu sam iskrivila koleno na unutra. Mazem biofriz i gavez gel, zavisi kako koji dan. Ako mi mozete reci sta znaci taj izliv.

    Odgovoreno: 06. 03. 2022.
    • Poštovana

      Mislim da je neophodno da se javite ortopedu na pregled. Taj izliv u kolenu i to što ne možete da ispravite koleno i to što ste se povredili na skijanju ide u prilog da posumnajm da ste povredili unutrašnji meniskus i / ili medijalni kolateralni ligament. Svakako je neophodan pregled.