Poštovani,da li bi došla u obzir operacija kolena za osobu od 80god?

    Odgovoreno: 06. 03. 2022.
    • Poštovana

      Operacija kolena (pretpostavljam endoproteza kolena) se radi kada bolesnik ima bolove, otežan hod i kada ne može da normalno fukcioniše. Da li će se operisati pacijent zavisi od psihičkog stanja pacijenta, njegovog opšteg zdravstvenog stanja a godine su najmanji problem (to je samo broj na papiru). Savetujem da prvo porazgovarate sa tom osobom, pa ako se ona slaže da je dovdedete kod ortopeda na pregled, koji će je pregledati i odrediti njeno dalje lečenje