Poštovani, pre 3 godine dijagnostifikovana mi je obostrana displazija kukova. Bolovi su svakodnevni i javljaju se pri hodu u trajanju od 10 minuta. U bolnici u kojoj se lečim n eizvode se operacije zbog pandemije virusa. Student sam i izuzteno mi bolovi remete svakodnevicu. Šta mi Vi predlazete kao dalji vid lečenja? Unaored sam Vam zahvalna.

    Odgovoreno: 25. 09. 2021.
    • Poštovana

      Na žalosti pandemija Covid virusom je sve elektivne  operacije odložila. Savetujem da idete na fizikalnu terapiju, pijete lekove za bolove, kao i honroprotektore /Fortinn ili JointMD ili Gela drink ili Peptan kolagen C ili Jointace holagen...../ da na taj način kupirate Vaše tegobe