Poštovani, sestra je radila magnetnu kolena, i mene plasi taj njen nalaz, a ona kaze nema vremena sad za kontrolu, poslacu vam izvestaj magnetne ako mi mozete reci da li je bas jako ozbiljno. Srdačan pozdrav

    Odgovoreno: 30. 05. 2021.
    • Poštovana

      kod Vaše sestre postoji lezija medijalnog (unutrašnjeg) meniskusa. Ne znam kakve tegobe ima, ali ne savetujem da odlaže operaciju-artroskoiju kolena. Naime ova puknuti meniskus može da se "zaglavi" i da blokira pokrete u kolenu. Takođe može da dovede do oštećenja hrskavice i otoka u kolenu.

      Kada se odluči neka se javi sa operaciju-artroskopiju klolena