Dobar dan.. Htela bih da vas zamolim za savet.. Moja mama je imala prvu operaciju kuka pre 9 god.. Posle 2 ipo god rana joj je procurela. Proteza je skinuta i bila je bez nje 9 meseci.. Zatim je stavljenja nova proteza i posle 5 ipo god opet ista stvar.. Vec godinu ipo rana joj curi..Na snimku pokazuje da joj je sve u redu. Bris joj je uvek bio sterilan.. A njoj i dalje curi rana.. Pa bih vas zamolila za preporuku. Unapred zahvalna..

    Odgovoreno: 12. 05. 2021.
    • Poštovana

      Neophodan je klinički pregled, uporedjivanje novih i starih rtg snimaka,nove laboratorijske analize, da bih Vam dao neki savet. To što je bris sterilan ne znači da nije infekcija. Verovatno će trebati ponovo operacija,ali bez pravog pregleda ne mogu Vam reci koja i kako

      pozdrav