Postovani pre 9 meseci sam se ukocila potpuno uzasni bolovi niz levu nogu do kolena , lekovi ,inekcije rentgen-diskus hernija,fizikalna terapija... i posle 2-3mesec se popravilo stanje. Pre mesec dana ponovo bolovi u lumbalnom delu ali sada Imam osecaj kao da ce kicma da mi se presece na pola,bolovi neki poprecni ne idu niz noge vec sredina kicme najgore ujutru a posle popijem brufen i liriku. Uradila sam magnetnu rezonancu i saljem izvestaj da pogledate. Otisla sam u dom zdravlja kod moje doktorke a ona mi zakazala za 20 dana kod fizijatra u tom istom domu zdravlja. Razocarana sam i molim vas da mi odgovorite gde ja sad da idem i ko mene treba da leci jer bolovi su uvek tu . Imam 62godine

    Odgovoreno: 12. 05. 2021.
    • Poštovana

      savetujem Vam da se javite spinalnom ortopedu (petak pre podne u IOHB Banjica) ili kod neurohirurga. Oni će pogledati Vaše nalaze,pregledati Vas i doneti odluku da li je indikovano operativno lečenje ili fizikalna terapija. Ako ste u mogućnosti savetujem da idete u Banju Koviljaču. U toj banji postoji centar za diskopatiju i imaju dobre rezultate u lečenju Vaše bolesti

Komentari na pitanje: #182707

    • Hvala doktore bila sam i kod neurohirurga - kaze nije za operaciju i sad se lecim sama