Zdravo doktore Imam bolove vo kolkot bas vo cipata, nemogu da odim jer me boli , pila sam neki lekovi ama ne pomaze.a na druga noga imam vestacki kolg.pred neki dan bila kod lekara i dao mi da ispitam neki analizi. Poslacu sliku da vide sta je. Pa hocu i vase mislenje. Hvala puno

    Odgovoreno: 28. 04. 2021.
    • Поштована

      по мом мишљењу неопходно је да урадите ртг карлице са куковима као тражене анализе да би се видело стање на другом куку и стање уграђене протезе кука