Fractura radiiin loco typico multifragmentalis intraaticularis et partis distalis ulnae l sin. Fractura ulnae et radii extremitatis distalis Posle 40 fizikalne th.ne postiže se supinacija ima blok isto i šaka nema pesnice Molim za savet,šta dalje

    Odgovoreno: 19. 04. 2021.
    • Poštovana

      iz dijagnoze koju ste napisali vidim da je u pitanju prelom levog ručnog zgloba koji je u samom zglobu. Funkcija ručnog zgloba nakon ovih preloma zavisi od repozicije (nameštanja) zgloba. Ako imate pošaljite poslednji RTG snimak ručnog zgloba ili uraditie novi RTG snimak da bih Vam dao neko mišljenje šta i kako dalje

Komentari na pitanje: #181762