Poštovani, Molio bi Vas za ocitanje nalaza koje prilazem u cijelosti.

    „““Obostrano deg.promjene CxF zgloba u smislu subhondalne sklerozacie krova acetabuluma i razvojem rubne osteofitoze obostarno,ali i pojacane sklerozacije obje glave femura,domin.desne. Znacajno reducirana sirina oba zglobna prostora CxFzgloba Deg.promjene zgloba simfize““.

    S obzirom da je kod mene problem bolno mokrenje(početak),zanima me da li je to nekako povezano sa gore navedenim nalazom..S uroloske strane je rijeseno sto se je moglo rijesit.Unaprijed hvala na odgovoru!