Pitanje za oca koji ima u krvi bakterije kako najbolje ocistiti i obzirom da je koleno u pitanju da je iscurela tecnost i da nema hrskavicu da li moze da se uradi intervencija ili krvna plazma u cilju da se osposobi koliko toliko njegovo kretanje?

    Odgovoreno: 10. 04. 2021.
    • Poštovanio

      neophodan je klinički i RTG pregled Vašeg oca da bi dao odgovor na pitanje. Zašto? Tretman sa PRP-om /krvna plazma/ je odlična metoda koja omogućava regeneraciju i obezboljavanje hrskavice kod kolena koja imaju neku moć regeneracije. Kod starijih ljudi sa oštećenim kolenima, sa udruženim bolestima postoje i druge metode za obezboljavanje kolena koje su jeftinije a takođe efikasne.

      Nadam se da sam malo pomogao