Pohvala za stranicu . Postavio bih vam pitanja iz vise podrucja mogu priloziti i nalaze poglavito gastroenterologija . No danas sam pao na snijegu poledilo je nisam cuo da je nesto krcnulo pao sam bocno lijevi bok ruka uz tijelo lijeva noga se posklizla . Osjecam bol u ruci oko zgloba koja se siri u ruku i rame ali nije intezivna i jaka . Da li je moguce da nije fraktura nego istegnuce i da boli od udarca . Nisam blizu KBC a vec u vikendici inace zivim u Rijeci . Da li moram odmah se javiti u KBC ili mogu sacekati nekoliko dana ili da stacim ruku u bandazu .

    Odgovoreno: 08. 04. 2021.

Komentari na pitanje: #181209

    • Antonio Kristić 08. 04. 2021.

      Zahvaljujem poštovani prim Ristić Prof Antonijo Kristić