Poštovani, Pre par meseci su mi se prsti na obe noge prosto ukocili,noge su mi teške kao olovo zbog toga.Ne osecam trnjenje ili bol,samo užasno zatezanje.Mazala sam najmanje pet krema(biofriz,konjsku mast,voltaren forte,magnezijum itd) i ništa mi nije pomoglo.Kome da se obratim od lekara i ko bi mogao da mi vrati normalno funkcionisanje prstiju. Hvala na odgovoru, Radivojevic Slavica

    Odgovoreno: 25. 03. 2021.

Komentari na pitanje: #180069

    • Hvala doktore na brzom odgovoru,javicu se za pregled. S poštovanjem, Slavica