Postovani imao sam povredu juna meseca 2020g prvo sam imao zakazanu operaciju u Uzicu pa me nisu operisali.. Dijagnoza je S8. 2 Fraktura corpois i dex i S8Fraktura fibuale pars proximalis i dex nego sam nosio gips 7 meseci noga mi je ostala kraca za koliko neznam jer doktor nije ni merio nista, stopalo je rotirano udesno jos sam na stakama imam jedno pitanje, dali ja posle svega mogu biti operisan i. Dali je doktor duzan sto me je lecio da napise da je noga kraca

    Odgovoreno: 25. 03. 2021.
    • Poštovani

      savetujem da se javite na pregled kod ortopeda sa svim nalazima i snimcima i on će proceniti da li se možete i trebate operisati. Inače ortoped koji Vas je do sada lečio dužan je da napiše svoj nalaz u kome navodi i Vaše objektivno stanje-to podrazumeva kakoi Vaša noga izgleda, dužina, pokretljivost...

Komentari na pitanje: #179651