Moja majka ima 90 godina i imala je pad i povredu kuka pocetkom decembra 2020, zbog koje je operisana u Gani, gde zivi kod mene. Ona radi rehabilitaciju ali se veoma sporo oporavlja i koristi kolica us svakodnevne fizio vezbe. Sem kuka ima problema i sa demencijom, koja je blaga u njenom slucaju.

    Zanima me sledece:

    1. da li bi bilo korisno da je dovedem na rehabilitaciju u nekoj od banja (posle vakcinacije protiv Kovida, koja trenutno pocinje i ovde)?

    2. Koliko bi otprilike trebalo da traje rehabilitacija i u kojoj banji?

    3. Ima li rehabilitacije za osobe kao sto je ona (pomalo dementne koje primaju fizicku terapiju negativno i ne zele da saradjuju zbog demencije)?

    Ja mogu poslati detaljne rendgenske snimke i detalje ako je potrebno Najlepsa vam hvala unapred

    Gordana