Postovani, izvucen mi je ligament pre godinu ipo dana ali nije pravilno lecen tj nisam nosila gips jos uvek me boli i otice noga kada stojim duze, kada se preforsiram danima ne mogu na nogu da stanem. Pijem lekove za otok i bol, mazem kreme ali nista ne pomaze, fizikalna terapije trenutno u maloj meri pomogne ali nista znacajno. Da li imate neki predlog lecenja, jer lekari kod kojih sam bila i nemaju bas?

    Odgovoreno: 19. 02. 2021.
    • Poštovana

      bez uvrede-koji ligament ste istegli?
      -na kom zglobu?

      -sa koje strane?

      -da li ste radili rtg ili magnetnu rezonancu tog dela noge?

      -da li ste bili kod vaskularnog hirurga da proverite stanje krvnih sudova?

      -da li imate jos neku bolest ( povisen pritisak,šećer,bolest štitne žlezde....)?