Moj suprug je imao otvoreni prelom desne potkolenice (19.9.20) Hitno je operisan istog dana na Urgentnom Centru u Beogradu, postavljen mu je fiksator. Inace ne zivimo u Srb, kada smo se vratili u Nemacku, nedelju dana kasnije, opet su ga operisali da bi navodno ispravili nesto, sto nije bilo dobro uradjeno. Stalno ide na kontrole, i sada nakon 4 meseca, i dalje nosi fiksator i doktori ovde govore da se ne stvara kaus, i stalno mu produzuju nosenje fiksatora za jos 6 nedelja. Poslacemo vam poslednji snimak, zanima nas jako vase misljenje. Pozdrav. Saljem vam otpusnu listu iz Srbije, poslednju dijagnozu i poslednju slike.

    Odgovoreno: 15. 02. 2021.
    • Poštovana

      prilikom otvorenih preloma potkolenice,ekstrafokalni aparat je metoda izbora u stabilizaciji preloma i lečenju bolesnika. Nakon smirivanja rana i poboljšanja opšteg stanja bolesnika radi se ponovna operacija bolesnika. Ako želite pošaljite mi snimke i nalaze koje imate,kao i snimak noge Vašeg supruga. Pozdrav