Postovani, Mozete li mi objasniti nalaz, bila je povreda obe pete. Kako dalje nastaviti lecenje?

    Odgovoreno: 22. 01. 2021.
    • Poštovani

      na opisu ovog RTG snimka nema opisa da postoje prelomi pete-. Ove kalcifikacije koje se opisuju su degenerativne prirode. Nastaju kao posledica reumatskih promena ili traume. Lečenje se sastoji u nošenju silikonskih uložaka za stopalo sa perforanom petom, lokalno se maže Pernaton gel ili Voltaren gel a ponekad se daju injekcije lokalno.

      Veliki pozdrav