Postovanje, imam vec par meseci jake bolove u kukovima, tj.u butnim kostima. Bolovi su nocu izrazeni jako. Ujedno imam i krivu u kicmu, ne znam da li je to uzrok problema. Sta bi trebalo od nalaza da radim i kako pronaci uzrok? Hvala najlepse Jelena, 35 godina

    Odgovoreno: 13. 01. 2021.
    • Poštovana Jelena

      Prvo bi trebalo da uradite pregled ortopeda ili fizijatra. Oni bi trebalo svojim pregledom da utvrde da li vas bole kukovi zbog kičme ili kukova i potom da vas pošalju na dodatna ispitivanja. Trebalo bi da uradite RTG kičme (ortoped koji vas pregleda će odrediti koji deo kičme) i karlice sa kukovima (ako ortoped proceni prilikom pregleda da je problem sa kukovima

      Veliki pozdrav

Komentari na pitanje: #176773