Polomio sam nogu pre mesec ipo dana.Isao sam 4. januara da skinem gips,ali mi je doktor rekao da ipak mora da mi produzi gips za jos mesec dana,jer nije bas najbolje zaraslo.Na snimku se vidi da kost ne stoji bas najbolje ,ali dr.kaze da je to dobro.U prilogu saljem najnoviji snimak,i molim vas da mi kazete da li je kost pocela da srasta i da li je ok?

    Odgovoreno: 11. 01. 2021.

Komentari na pitanje: #176679

    • Marko Ratkovic 12. 01. 2021.

      Sad su mi produzili gips do 1. februara,tad idem na kontrolu.Hvala na odgovoru,pozz