Postovani pisem u vezi svoje devojke,bol u kolenu je muci 8 meseci ,posle par odlazaka kod lekara (3 lekara) bol i dalje stoji u mestu, uradili smo preko 40 terapija ,pokusali sa treningom, jacanjem tog kolena kroz treninge..ali bezuspesno..uradili 2 snimka MR nista se ne vidi na snimcima..molim za pomoc ? Da li je moguce da boli nesto a na snimku se nista ne vidi..molim za savet sta da radimo ?

    Odgovoreno: 04. 01. 2021.
    • Poštovani

      Bol u kolenu može da traje dugo, a dda se na NMR snmcima ne vidi nikakav problem. Kada imam pacijenta koji ima dugo tegobe u kolenu, radim operativno lečenje u smislu artroskopije kolena. Na taj način se vidi kako je koleno "iznutra" i postavi dijagnoza. Niste napisali da li ste radili laboratorijske nalaze, bili kod reumatologa? Da li je imala povredu kolena?