dobar dan,zeleo bi da vas pitam sledece radi se o mojoj majci koja je prije godinu ipo skrsila levi kuk,ugradjen joj ke vestacki kuk,kad je dosla kuci radila je vezbe sa fizooterpeutom,ali bolove nisu joj stale ,bila je na banji ali ni od toga nista bolje,,snimili smo dvaput protezu ali doktor joj kaze da je proteza u redu ,onda smo napravili i magnetnu snimku na kicmu i damo smo videli da ima na rbetu osteoporozu i da ima dva skrsena prsljena ,ali ona se ne zali na kicmu vez na bolove u koleno u prepone i u sam kuk i butna kost,tako da ona nemoze da hoda bez pomosnog pomagala a i sa nime nemoze skoro ic da se dvizi,sada zbofg korone i neznamo gde da idemo a i strah nam je jer je ona zena u godinama zapravo rodjena je 1947 godine ,imala je nakon operaije dok je bila u bolnici dva mozdana udara za koja lecnici cak i nisu pisali u odpusnoj listi pa moje je misljenje da je ti njihova greshka ,takodje im tahihardiju srce,i pije sindrom po shemu,ujedno sa jednom oko nevidi,pa hteo bih da vas pitam sta da radimo dalje jer ivde u makedoniji zapravo da i doktori ako ne odes u privatnoj niko te negleda ,bar da mi prepisete neku tarapiju protiv bolove jer ona ponekad i ima i otoke u kolenu i burnoj koski ai prpone sa leve strane je jako bole pa tako da nemoze da spava,dali sun nam i neke nutrogen kalogen pije i kapi d3 za bolove dali su joj neke dve tri vrste lekove od koja ona se neoseva dobro i nepomazu joj bas puno,pa hteo bih vas da zamolim i da mi date bar neke tablete koje nece da smetaju na sindrom i na srce jer srce joj veoma slabo pije i one tablete bipreso zavce neke tablete za kalcijum naknadno pije i cink sindrom po shemu svakako za bolove pije sanval i sada suj joj dale neke bele kapsule nemogu se setiti kako se zovu da ih pije dve nedelje a i neke protiv bolova od 3.75mg i neke tablete koje treba da ih pije samo 5 dana po jednu na dan za ove lekove pisacu vam naknadnije kako se zovu cim dobijem vas odgovor ,unapred vam havala i molim vas bar mi prepisite nesto sto cek joj bol ublaziti zaista neznamo sta da radimo pa evo ja na netu sam potrazi jer cesto plce od bolova i meni je jako zao nemogu je takvu gledati :( neznam ima li neki iskreni ljecnik koji ce nama pomoci ,pozdrav i izvinite sto neznm bas toliko srski jezik iako prekolom smo iz srbije sli to je bilo davno prije vise od 300 godina ja volim srbiju cenim srske doktore cesto idem u srviju a zato i pitam vas unapred vam hvala i oprostite sto vam ometam,pozdrav.

    Odgovoreno: 25. 11. 2020.
    • Поштована

      тешко је било шта рећи без рентгенског снимка, тако да Вас молим да додате и снмак или снимке да видим како та протеза изгледа. Такође Вас молим да урадите мајци крвну слику, ЦРП,Фибриноген, да видимо да није нека инфекција. Можета да дотате и отпусну листу из болнице

      Што се таблета за болове тиче, постоји их много да бих одвојио неки посебно. Дајте јој таблете које јој смирују бол

      Надам се да ће те ми послати тражене налазе па да Вам нешто више помогнем