Dobro veče. Pre 2 meseca sam radio aktivno u jednoj firmi gde mi je podlaktica bila aktivna sve vreme. Kad sam završio sa poslom, krenuo sam u teretanu, inace sam aktivan sportista, i počela je blaga bol u podlaktici koja je nestala posle mesec dana. Bolelo me kad tom rukom dižem teg i savijam ruku u laktu. Kad napipam tu ispod lakta, kao da se kost zadebljaja na tom mestu. Vise me ne boli, a nastavio sam aktivno da idem u teretanu. Rezultati su mi bili okej, a lekar mi je rekao da je upala samo. Da li bi vi mogli da mi kažete vase mišljenje? Pozdrav

    Odgovoreno: 23. 11. 2020.
    • Dobro veče

      U predelu lakta se pripajaju mišići koji učestvuju u pokretima lakta i šake.Često dolazoi do njihove upale posebno kada se pretera sa fizičlkom aktivnošću.Molim Vas da pošaljete nalaze koje imate i ako ste radili RTG snikmak da i to pošaljete, kako bih mogao nešto više da Vam kažem. savetujemd a se javite fizijatru i krenete na fizikalnu terapiuju