Postovani, pre par meseci sam slucajno napipala na prednjem spoljnom delu lista kao neki kliker tacnije kao malo jaje pod kozom, medjutim od pre par dana primecujem da me posle i manje fizicke aktivnosti boli cela noga tacnije donji deo od kolena na dole. Ono sto sam nalazila po internetu je sarkom mekog tkiva pa sam se prepala. Zapravo kod kog Dr. treba otici da bi se utvrdilo sta je. Za pocetak sam mislila da odem na Uz mekih tkiva noge ili mozda dopler krvnih sudova nogu? Interesuje me Vase misljenje? Hvala unapred. Marijana

    Odgovoreno: 23. 11. 2020.
    • Marijana pobogu

      gde odmah na sarkom mekih tkiva?!

      To je veoma redak oblkik sarkoma

      pre će biti neki dobroćudni tumor masnog tkiva ili kože. SAvetujemd a uraditi UZ (kao što ste planirali ) kao i KKS; SE,CRP, fibrinogen pregled urina

      Ovo su nalazi koji će pokazati da sam u pravu

      Srdačan pozdrav i molim Vas batalite internet