Postovani,

    zadnjih 6 meseci imam bolove u kolenu uradio sam snimak i on je pokazao da imam kalcifikat 3 cm interesuje me da li sem operacije postoji jos neki tretman i ako nepostoji koliki je oporavak posle operacije.

    Pozdrav

    Odgovoreno: 23. 11. 2020.
    • Poštovani

      prvo Vas molim da pokažete RTG snimak kolena na osnovu koga ću videti gde je kalcifikat, kakav je i kolki to zahteva operativno lečenje

      Drugo da li Vas i kada boli? koliko ste fukcionalni sa tim kolenom? Šta radite?

      sve su to odgovori koji su neophodni da Vam dam odgovor na Vaše pitanje