Поштовани докторе, пре 10 дана сам осетио бол у колену и врло брзо колено ми је отекло. Сутрадан сам осећао изразиту бол, нарочито код силажења и пењања уз степенице. Упућен сам у ургентни центар и речено ми је да пијем недељу дана palitrex. Бол је делимично прошао, али оток није спао и даље. Желео бих да закажем преглед код Вас, наравно ако спада у Вашу област рада

    Odgovoreno: 25. 11. 2020.
    • Поштовани

      нисте написали на кога доктора мислите

      Како је бол почео, да ли сте имали повреду колена, незгодан покрет?

      Лично радим у Бел медику па можете тамо заказати преглед