Postovanje Na snimci MR vidi se da imam horizontal u rupturu straznjeg roga medijalnog meniskusa i ortoped mi je rekao da sam kandidat za artroskopiju jer imam probleme sa tim koljenom.Vec sam izvadila nalaze i cekam poziv za istu ali i dalje sam u dilemi dali to operirati jer ima i lijecnika koji kazu da to netreba nista dirati i ako mogu da to razvlacim sto duze.Napominjem da imam 60g.Molim vas za vase strucno misljene uz lijep pozdrav.

    Odgovoreno: 30. 11. 2020.
    • Poštoavana

      ako imate bolove, otoke u kolenu, koji Vam otežavaju normalnu životnu aktivnost, ne vidim zašto se ne bi operisali. Godine su samo broj

      ako Vam koleno ne pravi tolike probleme, možete da hodate, živiti sa tim tegobama zašto operacija?

      U svakom slučaju Vi znate kako Vam je. Dužnost i želja lekara je da Vam pomogne ako imate tegobe