Imala sam povredu na radu. Pala sam, pukla mi čašica na dva mesta i urađena mi je operacija. 22.8 sam pala, 27.8 mi je operisano koleno, 10.9 mi skinuti konci i već mesec dana mi je na donjem delu noge gips, pa je cela zamotana zavojem. Imam bolove. I kao da mi je čašica ispupčena dosta u odnosu na drugu nogu. 1.10 idem ponovo na kontrolu i nadam se da će skinuti gips. Ustajala sam do kupatila pomoću šetalice i non- stop ležanje na leđima. Koliko traje oporavak posle skidanja gipsa, da li ću uopšte moći da da se služim tom nogom bez posledica i kako ukloniti ovaj veliki ružni ožiljak sa kolena?

    Odgovoreno: 25. 09. 2020.
    • Ppštovana

      prvo ne razumem šta će vam gips nakon operacije čašice?

      Drugo ne znam kakav je ožiljak?

      Treće koliko je trajala imobilizacija,duplo više vremena je potrebno za rehabilitaciju

      Četvrto koliko će biti uspešna fizikalna terapija i vaš oporavak,zavisi kako je uradjena operacija

      Mnogo bi pomoglo da ste poslali i rtg snimak nakon operacije

Komentari na pitanje: #173424

    • Noga mi je u gipsanom koritu od dana povrede pa do daljnjeg. Snimci posle operacije su ostali u bolnici. Ožiljak posle operacije i sad. Hvala što ste se javili.