Postovani,

    Obracavam Vam se u zelji da saznam, da li je moguce kod Vas lijecenje mog brata, koji ima problem sa dekubitisom I balterijama u ranam na jednoj nozi? Ukoliko je to Vasa struka I mislite da je moguce naci resenja za to, bila bih Vam zahvalna da obavimo konsultacije preko telefona.

    Naime, radi se o 41-ogodisnjem muskarcu koji od rodjenja ima cerebralnu paralizu, ali je mogao da se krece. Pre par godina je slomio nogu I polomljeni delovi kosti nisu srasli zajedno vec jedna pored druge. Zbog lose cirkulacije pre par meseci mu se pojavio dekubitia I otvorile rane. U tim ranama pojavile su se tri bakterije, koje su otporne na svaki antibiotik koji je proban. Trenutno je veliki broj te tri vrste bakterija prisutan, a u drzavnoj bolnici nemaju neko resenje.

    U prilogu Vam saljem sliku noge I poslednje nalaze bakterija.

    Unapred zahvalna na Vasem odgovoru.