Prelom patele Dve operacije Dva puta tromboza duboke vene na operisanoj nozi Uradjeno ispitivanje nije genetika Zakazana operacija-totalna proteza Predlog ortopeda iz bolnice Naizmenicno nosim ortozu i jompresivnu carapu Za bolove pijem trodon Vaskularni hirurg protiv iperacije Kaze visoko riznicno Sta da radim Hamletovska dileme. Hvala i pozdrav

    Odgovoreno: 16. 09. 2020.

Komentari na pitanje: #173152

    • Dusanka Obradovic 16. 09. 2020.

      Hvala puno. Da li biste mi savetovali nesto drugo ako operacija nije opcija. Predlagali su injekcije koje imaju kostikoroide.Ni to ne dolazi u obzir sobzirom da sam prilikom udesa dobila dijabetis.Na insulinu sam. Trodon tesko podnosim.Sve mi se iskomplikovalo. Srdacan pozdrav i veliko hvala