Dobar dan, doktore. Kod Vas sam na Bezaniji 2018.god operisala desnu podlakticu obe kosti i stavljene su mi plocice (ne znam kakve). Receno mi je da ove godine moram da ih vadim, medjutim zbog kovida nisam mogla doci do vas drzavnim putem. Koliko to vadjenje moze da se jos prolongira jer ne mogu da dodjem ni do jednog doktora u KCS? Kako mogu drzavnim putem doci do vas? Unapred zahvalna, Neda.

    Odgovoreno: 16. 09. 2020.
    • Sama operacija ekstrakcije osteosintetskog materijala (vadjenje pločica) nije hitna,što znači da se može uraditi i za 2,3,4.... godina

      trenutno niti jedna državna zdravstvena ustanova ne radi te operacije već leče sveže prelome i malignitete. Ako ste vi dobro,kada prodje ova  pandemija javićete se ortopedu i dogovoriti operaciju