Postovani, Na odbojci sam povredio koljeno, vise puta sam snimao, i odradi MR, Dijagnoza je, postdistorzionog burzitis i nala lezija zadnjeg roga medijalnog meniskusa bez dislokacija. Idem kod ortopeda, ali nista mi ne objasnjava za oporavak ili vjezbe? Molim pomoc oko dalheg oporavka. Hvala

    Odgovoreno: 09. 09. 2020.
    • Poštovani

      na vaša pitanja mogu da odgovorim tek pošto vas pregledam. Ovako vam mogu savetovati da posetite fizijatra i krenete na fizikalnu terapiju. Sve povrede ako se ne operišu onda se leče fizikalnom terapijom. Ako bolovi u kolenu ostanu i nakon terapije,treba razmišljati o artroskopiji kolena