Poštovani, pre godinu dana mi je dijagnostikovan stres prelom desne podlaktice palcane kosti,. Nisam imala nikakvu terapiju nisam nosila longetu, nista sem postede ruke. Bol se smanjila ali jos uvek osjecam to mesto i sad posle godinu i po dana. DA li je to normalno je moje pitanje?

    Odgovoreno: 29. 08. 2020.

Komentari na pitanje: #172424

    • Postovani dr loše sam vam objasnila. Ja sam radila rtg kad su poceli jaki bolovi (obicno u toku i nakon treninga boxa, kasnije stalno) na koji se slabo ista vidjelo, pa sam uradila ct i na kraju magnet. Sve to je trajalo nekih 4 mjeseca i ruka je stalno bila aktivna. U pitanju je desna ruka palcana kost. Nakon svih tih nalaza ponovo sam uradila rtg i receno mi je da je u pitanju stres prelom., ali posto je proslo dosta vremena i ruka je vec bila zarasla predlozi li su samo posedu ruke. Bol se smanjila i nestala, ali dalje periodicno osjecam to mjesto. Neku neprijatnosti, iako to vise nije ona ista bol. Moje pitanje je da li je to normalno da nakon godinu i po dana i dalje osjecam to mjesto? . I dalje se bavim sportom, mada ne vise boxom.