Poštovani! Molim Vas da mi kažete razlog svakodnevnog bola u donjem delu ledja,.. Imam skoliozu od detinjstva,i ovaj bol me prati svakodnevno u zadnjih godinu dana,ako se sagnem jedva mogu da se ispravim.Mazem kremom diklofen ili Voltaren,malo ublaži bol i posle isto...Molim Vas da mi nešto preporučite ili protiv bolova,ili savet kako da se oslobodim svakodnevnog bola. Hvala Vam na odgovoru ! Lep pozdrav!

    Odgovoreno: 29. 08. 2020.
    • Poštovani

      u Vašem pitanju se kriije i odgovor-skolioza slabinskog dela kičme. Kako pobediti bol je teže pitanje neophodno je da uraditi RTG snimak slabinskog dela kičme i da se javite spinalonom ortopedu ili neuohirurgu koji će proceniti da li je potrebna operacija ili samo fizikalna terapija