Mozeteli mi rastumaciti izvestaj rtg kicme.Na prikazanom kostanim strukturama nema sigurnih rtg znakova litickih lezija.Uocava seispravljena fizioloska lordoza lumbalnog dela kicmenog stuba sa manjom frakturom u predjelu gornjeg predjneg ugla tela L4 prsljena sa slobodnim kostanim fragmentom promeraoko 13mm koji nije u komunikaciji sa telom prsljena imponuje da se nalazi u predelu ALL. Znaci diskretne diskopatije na nivou L5 S1 sa diskretno suzenim L5 i v foramenu. Unapred zahvaljujem..

    Odgovoreno: 29. 08. 2020.

Komentari na pitanje: #172404

    • Vidoje Jokic 27. 09. 2020.

      Mozete li mi reci da li se moze cime leciti da bi prestali bolovi?