Imao sam povredu noge s82. 2Fraktura corporis tibiae i. Dex i druga dijagnoza je s82. 4 Fraktura fibulae pars proximalis i. Dex prvo mi je zakazana bila operacija u uzicu gde se povreda desila pa sam prebacen u kikindu zbog epidemioloskog stanja u kikindu gde me nisu operisali vec stavili samo gips tj longetu povreda se desila 5. 7 od terapije primam inekcije protiv zgrusavanja krvi osecam mucnimu i imam dijareju dali je moguce da je od inekcija i dali postoji neki drugi lek umesto inekcija na desnoj ruci na prstima pojavili su se kao cvorici i pre neki dan sulj mi je prokrvario i sta ce se desiti ako noga nije dobro zarasla posto nemam koga da pitam kao da samo kovid postoji i sto se placaju inekcije a nemogu na recept? Samo ko je operisan dobio sam odgovor a doktor je rekao da se neplacaju mesecno mi treba 150e samo za inekcije manje vise to vec mi je muka od njih

    Odgovoreno: 17. 08. 2020.
    • Poštovani

      ne znam zašto niste operisani (treba mi rtg snimak da vam kazem kako prelomi stoje. Injekcije koje primate su potrebne kao zastita od tromboze. One su posebno zahvalne i potrebne ako imate problema sa venama. Njihove zamene su dosta skuplje (Pradaxa tablete,Xarelto tablete itd). Od njih nece da prokrvari sulj ili da se naprave čvorići na rukama.
      Kako stoji prelom i da li išta zarasta,mogu vam reci sa kontrolnim rtg snimkom

      veliki pozdrav