Poštovani,

    Imam problem sa levim ručnim zglobom. Kada se oslanjam na dlan osećam bol u tom području. To traje već nekih godinu dana a pre jedno mesec-dva sam primetila da mi je iskočila i kost. Izbočina je tvrda i ne šeta se. U prilogu Vam šaljem i fotografiju i to je maksimum do kog mogu da savijem zglob. Takođe počeli su i da mi trnu prsti, naročita kada ruka visi. Imam i MS pa neznam da li je trnjenje od toga ili od zgloba. Zanima me da li bih trebala da se javim lekaru ili je to nešto što može da sačeka?

    Odgovoreno: 22. 07. 2020.
    • Poštovana

      ta promena na ručnom zglobu liči na mekotkivni tumor (svi otoci su tumori), koji je posledica povrede malih zglobova ručja i šake. Zbog Vašeg opšteg stanja savetujem da se javite vašem neurologu. A ako vam smeta ta promena,javite se plastičnom hirurgu koji radi te operacije

      Veliki pozdrav

Komentari na pitanje: #171478