Postovanje, da li mozete, na osnovu izvestaja sa ultrazvuka, rengena i magneta kao i slike rengenskog snimka, da mi kazete sta mi je sa kolenom, koliko je opasno i sta bi trebalo dalje da radim? Unapred hvala!

    Odgovoreno: 07. 07. 2020.
    • Poštovani

      koje tegobe imate? Kada su tegobe počele? Koliko traju? Da li imate otok kolena? Da li imate još neke bolesti?

      inače na rtg snimku se vidi ili slobodno telo ili kalcifikacija u ligamentu. Da li da se brinete zavisi od svega sto sam ranije napisao

      savetujem pravi,klinički pregled ortopeda

Komentari na pitanje: #171016

    • Poštovani, koleno me pri hodu malo boli sa unutrašnje strane, kao i pri maksimalnom savijanju i opružanju.Tegobe su počele 17.06. povredom na fudbalu, tako što mi je protivnik pao na nogu.Imao sam otok, sada više ne. Nemam nikakve bolesti, aktivno igram fudbal.Da li Vam je ovo dovoljno da mi kažete da li da brinem? Unapred hvala!