Poštovani,

    Prije 7 godina sam imala prometnu pri kojoj mi se dogodila "avulzija hvatišta stražnje križne sveze na tibiji (pozitivna stražnja ladica)" te nisam operirana nego sam se oporavila konzervativnim liječenjem. Prije 3 tjedna sam pala u nivou te me boli koljeno od tada i ne stajem na nogu. Napravila sam MR koljena te želim čuti vaše mišljenje.

    MR koljena: "1. Edem kosti lateralnog kondila tibije sa mikrofrakturama trabekularne kosti.

    1. Stanje po ranijoj parcijalnoj, sada ovom metodom konslidiranoj, avulzijskoj leziji LCP pri tibijalnoj inserciji.
    2. Degenerativne intrasupstancijske promjene stražnjeg roga medijalnog meniska gr. 1"

    Molim Vas ako mi možete malo bolje objasniti broj 1. odnosno edem kosti lateralnog kondila tibije sa mikrofrakturama trabekularne kosti.

    Unaprijed zahvaljujem i lijep pozdrav.