Da li dajete strucno misljenje o "prelomu potkolenice ukljucujuci i skocni zglob" na osnovu e-mailom dostavljenih rentgentskih snimaka 1. i 2. Kontrole o odgovarajuce pisane dokumentacije. Posle 2. Kontrole, pre dva dana, skinut mi je gips i upucen sam na rehabilitaciju sa upozorenjem. "Doslo je do dislokacije ulomaka i, ako tokom vezbi stvari ne krenu u dobrom smeru, moracemo da vam ukocimo zglob". Mozda postoje i neka druga, bolja resenja? Koliko bi to strucno misljenje i, eventualno, savet, kostalo (orijentaciono)?

    Odgovoreno: 20. 06. 2020.

Komentari na pitanje: #170413

    • Milenko Stojkovic 20. 06. 2020.

      Postovani, zahvaljujem na odgovoru, ali on je usledio iznenadjujuce mnogo kasno. Operisan sam ponovo jos 15. o.m. u Institutu za ortopedsku hirurgiju i traumatoligiju KCS, ovog puta, verujem, znatno uspesnije nego prvi put u N. Sadu. Srdacan pozdrav, M. Stojkovic