Postovani doktore doziveo sam prelom skocnog zloba unutrasnjeg dela i i fibije mobilizacija zgloba noge gipsirana koliko treba vremena da prodje da bih ja nogu mogao da spustim u prirodan polozaj a da me neboli pritom nemislim na oslanjanje noge nego da bih mogao da idem na stakama a da neosecam bol hvala zabrinuti pacijent

    Odgovoreno: 03. 06. 2020.

Komentari na pitanje: #170175

    • Doktore, boli me noga, kada će to prestati? Danas je 8. dan od kad su mi stavili gips, imao sam kontrolu, nije urađen kontrolni snimak, ali su mi rekli da je u redu. Kako je doktor to utvrdio, ni sam ne znam, ali ja imam poverenje u Vas lekare i ne postavljam iz kulture nikakva potpitanja. Šaljem Vam ovaj snimak da biste videli kakva je povreda u pitanju. Samo da napomenem da ne mogu otići u wc - to je 15 do 20 sekundi, a da me noga ne zaboli. Primam Fraksiparin i mnogo bi mi značilo Vaše mišljenje.