Poštovani

    Obraćam Vam se molbom za uputu..Slomio sam bedrenu kost ukraden mi je gamma nail Od 16 godine bolujem od tematskih artritisa kako zbog novonastale situacije nisam u mogućnosti otići na pregled jer ne primaju pacijente na KCUS Sarajevo pa čak bili to i bolesni ljudi poput mene ukradena mi je operacija prije 42 dana ne znam šta smijem da radim smijem li stati na nogu neke fizikalne terapije bilo šta nisam dobio ama bas nikakve upute nit se ko javlja na klinici da mi kaze nesto da bilo kakve smjernice ne moguće je. Molio bih Vas ako možete bilo kakav savjet sta raditi kako se ponašati u ovakvoj situaciji. Unaprijed hvala

    Odgovoreno: 27. 05. 2020.
    • Poštovani

      pretpostavljam da ste hteli reci da Vam je uradjena operacija. Kada ja radim Gama nail,posle 6 nedelja dajem oslonac pacijentu na operisanu nogu do granice bola. Jedino ogranicenje bolesniku je da ne sme da lezi na operisanom boku,ostalo sve do granice bola

      nadam se da sam malo pomogao