Dobro vece.. Imam jedno pitanje za Vas. Pre par godina, mislim da je 2015 ili 2016god. Polomila sam skocni zglob, na jednoj strani je bio prelom, na drugoj naprsnuce.. Zaraslo je, bar tako kaze Dr. Sa vremena na vreme me bas jako boli, da ne mogu hodati, dva dana me bas bas boli.. Da li je to zbog vremena ili da trazim uput za snimanje? Hvala Vam na odgovoru

    Odgovoreno: 16. 05. 2020.
    • Poštovana

      prelomi skočnog zloba su tzv zglobni prelomi,koji za posledicu imaju oštećenje zglobne hrskavice. To znači da i kada prelom zaraste,hrskavica može da se razboli (izgubi sviju glatkoću,čvrstinu,svoj kvalitet). Neophodno je uraditi rtg snimak skočnog zgloba i ponovo se javiti ortopedu.