Postovani, pre godinu dana sam imao povredu ramena, na magnetnoj rezonanci su ustanovili da infraspinatus ima naznake avulzije kapsule i cisticne lezije kostanog parenhima. Bavim se sportom gde mi je pokretljivost ramena jako bitna, pritom ortoped koji je gledao nalaze mi nije nikakve informacije dao, jos uvek osecam probadanje u nezgodnim polozajima i slabost ramena. Hvala u napred/

    Odgovoreno: 14. 05. 2020.
    • Poštovani

      tegobe i promene koje imate leče se fizikalnom terapijom koja podrazumeva ultrazvuk,krioterapiju,magnetoterapiju,kineziterapiju...( kako odredi fizijatar), a ako to ne pomogne onda se lečenje radi operativnim putem i to artroskopijom ramena. Operacijom se proverava stanje mišića,i radi njegova rekonstrukcija( ako je potrebno)

      nadam se da sam malo pomogao