Dobro veče. Poštovani doktore, Želim ovom prilikom da Vas pitam u vezi jednog problema koji se odnosi na sledeće: Ja sam imao sudar, i slomio sam lakat, i sada imam ponekad bolove u donjem delu kičme. Kao mali predškolac isto sam imao sličan slučaj i bolove u kuku. Doktor mi je prepisao gel i rekao da je to spazam mišića Inače, mogu da radim vežbe , ali po nekad kada ne radim nikoliko meseci osećam velike bolove.

    Hvala unapred!

    Tomica Petrović, Svilajnac

    Odgovoreno: 13. 05. 2020.

Komentari na pitanje: #169545

    • Poštovani,

      Bolovi traju jako malo i veoma su iznenadni. U glavnom u ležećem položaju, a ponekad i u toku hodanja. Ne šire se u donjem predelu noge. Nisu. Hvala puno na odgovoru! Veliki pozdav!